Obowiązki domowe, obowiązki zawodowe, szkolne, spotkania, zadania, plany… w naszym życiu jest bardzo dużo rzeczy, o których musimy pamiętać, które musimy robić, które potrafia umknąc nam, gdy ich nigdzie nie zapiszemy. Dlatego warto prowadzić kalendarze, czy inną formę śledzenia zadań do wykonania.

Jak wiecie, co jakiś czas mam dla Was nowy habit tracker, do śledzenia nawyków. ale nie jest on najlepszą opcją do śledzenia obowiązków – może być nieczytelny, gdy Xami planujemy co będziemy robić. Dlatego też powstał plik, który udostępniam Wam poniżej.

Sama korzystam z niego do śledzenia sprzątania w domu, do sledzenia jak często podlewam rośliny oraz do śledzenia rutyny łazienkowej, tzw. domowego spa – maseczek, mycia włosów, ilości dni, w których kąpię się w wannie zamiast brać szybki prysznic. Tracker nie jest opisany, właśnie po to by można było go dopasować do swoich potrzeb.

Tym razem nie jest w wersji edytowalnej w pdf, jedynie do druki jako png lub zwykły pdf – polecam zalaminowanie go i korzystanie jak z tablicy suchościeralnej (warto miec płyn do tablić, by po 4 tygodniach móc z niego korzystać dalej)

Pobierz tracker w wersji PDF oraz w wersji PNG