Hej, jeśli zastanawiasz się co to za miejsce w sieci, to wiedz, że trafiłeś na stronę 31no letniej dietetyk, fanki aktywności fizycznej, pielęgnacji, DIY i kociej mamy.

Czego możesz się spodziewać przeglądając moje wirtualne kartki?
Nieregularności w pisaniu, braku umiejętności robienia dobrych zdjęć oraz trochę prywaty. Przepisy ze smakiem, ale bez wyglądu, recenzje codziennych produktów, bo lubię podzielić się tym co myślę na dany temat.

Nie jestem pewna, czy można mnie dokładnie opisać w kilku słowach, ale postaram się 😉 Jak już wyżej wspomniałam, jestem dietetykiem z wykształcenia, które to zdobyłam w 2018 roku kończąc pierwszy stopień dietetyki. Od razu podjęłam się studiów magisterskich na tej samej uczelni (Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie), bo bardzo ważny dla mnie jest ciągły rozwój. Z tego samego powodu staram się być co najmniej 2 razy w roku na konferencjach i szkoleniach, przekazujących najaktualniejszą wiedzę, a przynajmniej raz w miesiącu szkolę się on-line (webinary). W 2020 roku planuje bronić tytuł magistra. (edit 2020. ukończone na piąteczkę! :))

Posiadam uprawnienia instruktora kulturystyki i przyszłościowo planuje także zrobienie uprawnień w kierunku Nordic Walking. Jako, że z powodu kontuzji, kilku operacji oraz finalnej lekkiej niepełnosprawności musiałam zawiesić na dłuższy czas swoje przygody z ciężarami i intensywnym sportem ala CrossFit postanowiłam, że znajdę sobie inne dyscypliny, w których się odnajdę. Powoli rozwijam się w kalistenice oraz kijkowaniu, sporo też jeżdżę na rowerku stacjonarnym. Plany zostania trenerem personalnym musiałam odsunąć do prawdopodobnie nigdy, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, nie? 😉

Na co dzień poza miłością do jedzenia wyrażaną zawodem jestem fanką komiksów, mangi, fantasy, gier konsolowych (Borderlands <3) oraz planszowych. Bardzo lubię gotować, nienawidzę sprzątać, najchętniej zasnęłabym na całą zimę w jakimś ciepłym kokonie owinięta kotami i czekała na pierwsze ciepłe promienie wiosennego słońca.

Sporo czytam, choć dopiero w tym roku (2018) udało mi się wrócić do regularnego gimnastykowania mózgu – także jedno z noworocznych postanowień wykonane. Czasem lubię coś narysować, a najbardziej zmajstrować własnymi rękami. Metalowe puzzle 3d, robótki ręczne, DIY, handmade – to mój ulubiony sposób na odprężenie.

Page ten pełni kilka funkcji, nie jest tylko ofertówką, jakich wiele w sieci, a miejscem, gdzie rzeczywiście możesz najpierw mnie poznać, a potem sam/a zdecydować, czy chcesz mieć ze mną do czynienia.

Page ten to mój przepiśnik, moje miejsce, mój blog, na którym czuję się bezpiecznie i którego zasady ustalam ja, także serdecznie zapraszam do komentowania i zostawiania swoich przemyśleń, byle w sposób nie posuwający mnie w kierunku cenzury 😀

Zachęcam też do kliknięcia lajka na moim facebookowym profilu, do którego link znajduje się po prawej stronie oraz do wizyty na moim prywatnym lub dietetycznym instagramie!

Have fun!

więcej o mnie archiwalnie (2015): klik klik klik