Hej hej helou! Wiem, że w sieci są setki darmowych planów żywieniowych, ale niestety większość z nich pisana jest przez losowe osoby, które niestety nierzadko nie mają pojęcia co robią 😉 Wiem też, że sporo osób nie ma możliwości skorzystania z opieki dietetyka, konsultacji i rozpisanego indywidualnie planu.
Dlatego też, by wspomóc trochę takie osoby prowadzę #darmowewtorki, a poza tym czasem wrzucam darmowe rozpiski żywieniowe o różnej energetyczności i ilości posiłków.

I dzisiaj mam dla Ciebie 1850 kcal rozpisane na 4 posiłki, zgodnie z życzeniem grupowiczów z FB, z grupy wsparcia dla osób z insulinoopornością 🙂 Także zapraszam do pobrania i mam nadzieję, że plan przypadnie Ci do gustu!

I przy okazji zapraszam na grupę 😉 dołącz do nas!

PLAN:

Rozpisany jest na 4 posiłki dziennie, z czego jeden z posiłków jest słodki. Dzienna ilość kcal to 1850, rozłożone mniej więcej po równo na każdy posiłek.
Dzienna ilość białka oscyluje w okolicy 20%, czyli +/- 93 g.
Dzienna ilość tłuszczów to ok 35%, czyli +/- 72 g.
Dzienna ilość węglowodanów to mniej więcej 45%, czyli ok 200 g.
Średnia dzienna ilość błonnika to ok 40g.

Jak stosować?

Plan rozpisany jest na 7 dni, tak by ograniczyć gotowanie. Rozpisałam go tak, by 2, potem 3 i potem znów dwa dni pod rząd były takie same. To znaczy, że większość posiłków, oraz składników do poszczególnych dań możesz sobie przygotować wcześniej.
Dni oczywiście możesz wymieniać w ciągu tygodnia. To samo tyczy się składników – w razie potrzeby.
Godziny posiłków dopasuj do swojego dnia – staraj się po prostu jeść regularnie, w podobnych odstępach czasowych.
Podstawowe wskazówki do stosowania planu znajdziesz we wpisie o najczęściej zadawanych pytaniach, o tu – FAQ.

POBIERZ PLAN: