Hej, trafiłeś na kulinarno/sportowo/lajfstajlowego bloga (jakich teraz setki w sieci) 29cio letniej studentki dietetyki, fanki aktywności fizycznej i kociej mamy.

Czego możesz się spodziewać przeglądając moje wirtualne kartki?
Na pewno (mam nadzieję) smacznych przepisów, które często są wizualizowane marnej jakości zdjęciami; porad na tematy około dietetyczno-fitnessowe oraz trochę prywaty i testowania ciekawych produktów.

Page ten pełni m.in. funkcję mojej osobistej książki kucharskiej, ale jednocześnie ma szerzyć wśród ludzi poczucie, że zdrowo i jak to się mówi „dietetycznie” to nie zawsze niesmacznie i z wyrzeczeniami.
Kolejną funkcją tego bloga jest także mój osobisty pamiętnik drogi jaką przechodzę zmagając się z kompulsywnym obżeraniem (irytujące dość zaburzenie odżywiania), drogi do zdrowia fizycznego oraz wymarzonego zawodu trenera ze specjalizacją dietetyki i fizjoterapii. ale to wszystko jeszcze długo długo przede mną.

Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś interesującego dla siebie, a jeśli złapiesz choć jedno pozytywne odczucie to zostaw proszę komentarz lub lajka na moim facebookowym profilu, do którego link znajduje się po prawej stronie 🙂

Have fun!

więcej o mnie archiwalnie (2015): klik klik klik